Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Závěrečná konference 2021

Projekt NPI ČR Podpora práce učitelů uspořádal dvoudenní závěrečnou konferenci. 

Ve dnech 17.–18. 8. 2021 se v Průhonicích v hotelu Floret uskutečnila Závěrečná konference projektu Podpora práce učitelů. 

Cílem konference bylo ukázat, co se školy v rámci projektu naučily, kam s učením došly, co dokázaly, čím se mohou pochlubit a co mohou nabídnout.  

Konference nabídla účastníkům workshopy a dílny, které připravili zástupci pilotních škol projektu (odkaz na nějaký z WS, případně fotku). Doplňkový program tvořily ochutnávky Metodického portálu RVP.CZ, Digikoalice, zkušenosti našich školních center gramotností aj.   

Na konferenci byli přítomni také zástupci NPI, MŠMT nebo ČŠI. 

První i druhý den konference otevírali řečníci – úterý profesor z Pedagogické fakulty MU Tomáš Janík (záznam vystoupení Tomáše Janíka s názvem „Škola: základ života aneb o významu učitelů pro vzestup gramotnosti“ najdete na adrese https://gramotnosti.pro/janik), středu pak docent z UHK Jan Hábl (záznam vystoupení Jana Hábla s názvem „Lidskost není docela ztracena“ najdete na adrese https://gramotnosti.pro/habl).

Dne 18. 8. se brána hotelu dvoudenní konference uzavřela poděkováním všem pilotním školám za jejich pětiletou práci v projektu a předáním posterů škol, které pro ně projekt připravil (fotka jednoho z nich).