Začal nám nový školní rok

Prázdniny utekly jako voda, a zase ta škola… Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé, ředitelky, ředitelé, pedagogičtí pracovníci, máme novou paní ministryni, a před sebou řadu výzev jak v osobním, tak veřejném životě, stejně jako naše školství…

Začátek září je pro většinu z nás ve znamení velkého shonu a pracovního vytížení. Ani náš tým neodpočívá a stále se snaží vylepšovat Metodický portál RVP.CZ. Naposledy proběhly např. úpravy v komunitních modulech, které se týkají vylepšení možnosti archivace v modulu Digifolio či možnosti vytvoření si RSS kanálu z libovolného diskuzního fóra v modulu Diskuze.

Na začátku roku také určitě přemýšlíte, co nového a inspirativního byste mohli předat kolegům či žákům, řada z vás plánuje, jak obohatit svou výuku, uvažujete, čím ve vaší profesi zaujmout a v čem se zlepšit.

A co pro vás chystáme či jaké tipy vám nabízí Metodický portál RVP.CZ na začátek školního roku?

  • Máte rádi naše webináře? Vyberte si z našich proběhlých či připravovaných online seminářů své favority.
  • A to nejzajímavější na konec: Už se vám trochu omrzela naše titulka? Těšte se na zcela novou, uživatelsky i graficky nápaditější a přívětivější titulní stránku portálu…

Tímto vám všem přejeme úspěšný nástup před školní lavice a mnoho potřebných sil do právě začínajícího školního roku.

                                                                                                                          Tým Metodického portálu RVP.CZ