Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Přistupte blíže, Metodika II. se rozjíždí

Pozorný čtenář v posledních týdnech možná zaznamenal na Metodickém portálu drobné snížení aktivity. Nebylo to způsobeno ukládáním se k zimnímu spánku, ale přípravami rozjezdu projektu Metodika II.

S projektem Metodika II přichází řada změn. Podstatně se například obměnil tým projektu. Z těch původních tváří budete například nadále vídat a slýchat Zdeňka Slejšku, naopak Ondru Neumajera, dvorního autora tohoto blogu, bude slyšet mnohem méně. Většina nás ostatních má na území Metodiky za sebou teprve prvních pár týdnů či měsíců.

V blogu vám tým postupně představíme, začneme našimi regionálními koordinátory –spolupracovníky v „terénu“.

Změny se dotknou i samotného portálu. Chceme podstatně rozšířit obsah stránek – hledáme nové autory a sháníme další příspěvky. Pokud by vás spolupráce s Metodickým portálem lákala, což nás by těšilo, informace najdete na Metodickém portálu v části Pro autory.

A pro portál připravujeme také nové funkční prvky, například „digifolio“ – prostor pro učitele a školy, Wiki, diskusní fóra a další. Ty jsou v tuto chvíli ve fázi diskusí nad prvními návrhy, jakmile budou mít reálné obrysy, budeme vás s nimi seznamovat podrobněji.

Projekt Metodika II. byl před několika dny oficiálně spuštěn. Těšíme se s vámi na Metodickém portále na shledávanou.