Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Holka na roztrhání :)

Kolečko představování projektového týmu pokračuje a pomyslný štafetový kolík přebírá jeho nejmladší členka:

Jmenuji se Tereza Bížová, ve VÚP v Praze pracuji od roku 2007 a v týmu zastávám funkci Administrátora digitálních učebních materiálů a Garanta předškolního vzdělávání. Za těmito funkcemi se skrývá komunikace s autory a recenzenty, přijímání a úpravy příspěvků a dohlížení na pohodový chod digitálních učebních materiálů a sekce PV. Součástí mé práce je i školení recenzentů a zajišťování propagace projektu.

Vystudovala jsem Střední odbornou školu Spojů a elektrotechniky Kolín a Vyšší odbornou školu pedagogickou v Litomyšli. V blízké době mě čekají státnice na PedF UK (obor Pedagogika předškolního věku), současně v Centru školského managementu studuji obor Školský management. 

Ráda relaxuji při četbě zajímavé knížky a mezi mé koníčky patří cestování. Miluji národy, které jsou temperamentní a umí si vychutnávat život. Ráda tancuji latinskoamerické tance a salsu.

Má nejoblíbenější kniha je Saint-Exupéryho Malý princ, pokaždé mě přiměje k zamyšlení nad hodnotami lidského života. Ráda si vychutnávám volné chvilky s rodinou a přáteli, nejlépe u dobrého jídla a pití. 

Do života jsem si vzala babiččiny rady: „Nejdříve suď sám sebe, až potom ostatní.“ a „V pohodlných botách uděláš krok správným směrem.“ Podle toho také vypadá můj botník.