Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Fotky registrovaných uživatelů

Také jste měli někdy pocit, že je web příliš neosobní? Registrovaní uživatelé Digitálních učebních materiálů na Metodickém portálu si mohou nyní nechat zobrazit fotografie všech kolegů, kteří se na portál zaregistrovali a vložili svoji fotografii. Možná je to jen hračička, ale určitě atraktivní.

Odkaz Registrovaní uživatelé: Seznam umístěný v levé horní části titulní stránky Digitálních učebních materiálů zobrazuje abecedně řazený seznam uživatelů Metodického portálu, kteří si založili vlastní uživatelský účet. Každý registrovaný uživatel může mimo jiné vložit do svého profilu i vlastní fotografii.

Od minulého týdne je seznam náhodně vybraných fotografií zobrazen v záhlaví stránky se seznamem uživatelů. Po najetí myší na fotku se zobrazí jméno registrovaného uživatele a po klepnutí se návštěvník přenese na jeho osobní profil. Chcete-li vidět fotky všech uživatelů, ktepněte na odkaz zobrazit všechny » umístěný vpravé horní části.

Přístup k fotografiím ostatních uživatelů mají jen registrovaní uživatelé. Jedná se tedy o výhodu registrace. Mezi další patří možnost sledovat na interaktivní mapě další registrované uživatele ze svého okolí, včetně vzdálenosti k jejich škole, možnost hodnotit učební materiály a vkládat komentáře nebo možnost založit si vlastní blog.

Zobrazování fotek registrovaných uživatelů nepovažuji za zásadní funkci. Zobrazené fotografie návštěvníkům ale připomínají, že za každým profilem je živá bytost, osobnost českého školství. K dnešnímu dni uživatelů 613.

Ukázka fotek registrovaných uživatelů.