Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Diáře pod stromeček

K Vánocům jsme připravili všem aktivním a věrným uživatelům Metodického portálu krásný dáreček. Dostanou poštou čtyři diáře INSPIROMAT 2011. Proč čtyři? Inu, jeden pro aktivního uživatele a další pro jeho kolegy ve škole, kteří se aktivními uživateli mohou stát v příštím roce.

Inspiromaty vycházejí již od roku 2007 a jejich obsahem jsou důležitá a inspirující pedagogická témata. V roce 2008 byl Inspiromat zaměřen na průřezová témata. V roce 2009 Inspiromat podpořil projektovou výuku a v Inspiromatu 2010 jsme se věnovali pedagogickým heslům z Wiki. Tento rok je zaměřen na tematické vstupy.

Zjednodušeně lze tematické vstupy shrnout jako koncentrace informací z Metodického portálu i jiných zdrojů k důležitým pedagogickým tématům napříč obory. Aktuální pohledy tematických vstupů v seznamu Digifolia naleznete ZDE.

Inspiromat 2011

A kdo tedy diáře dostane? Jsou to všichni registrovaní uživatelé, kteří mají ve svém uživatelském PROFILU více než jednu hvězdičku. Hvězdičky lze získat za jakýkoliv autorský počin na portále. Od jednoduchých komentářů až po vložené články nebo vlastní založený blog.

A až si svou aktivitu zkontrolujete, můžete začít svůj profil vylepšovat třeba v diskuzích nebo tím, že vložíte zajímavý článek ze své praxe do modulu Články. Těšíme se na Vaši aktivitu na Metodickém portále i v následujícím roce 2011.

Vše dobré do nového roku 2011 přeje

Lukáš Križko
manažer projektu Metodika II