Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Vtipná propagace dum.rvp.cz

Od února 2008 zařazujeme do Newsletteru Metodického portálu kratičkou grafickou upoutávku na Digitální učební materiály. Snažíme se vždy vymyslet něco, co je krátké, vtipné a zaujme to. Aby tyto nápady nezapadly, připravili jsme jejich krátký výběr.

Každý měsíc vydává realizační tým projektu Metodika zpravodaj, který shrnuje nejnovější a nejzajímavější novinky, které se v projektu udály. Zpravodaj, oficiálně nazývaný Newsletter, je rozesílán ve formátu PDF na 16 tisíc e-mailových adres pedagogů. Archiv všech jeho čísel je k dispozici na Metodickém portálu.

Reakce uživatelů Metodického portálu na Digitální učební materiály jsou velmi pozitivní. Patrně se tímto projektem podařilo trefit do mezery, která na „trhu“ v oblasti vzdělávání existuje. Podařilo se vytvořit příjemné a profesionální prostředí profesního komunitního serveru, kde učitelé hledají, tvoří a sdílí učební materiály. Samotný výsledek by tedy měl být kvalitní.

Na konferencích, na kterých portál prezentujeme, zjišťujeme, že stále existují učitelé, kteří se dosud s portálem neseznámili. A to se jedná o ty aktivnější pedagogy, kteří jsou ochotni se vzdělávat a seminářů a konferencí se účastnit. Je nám jasné, že ve zbytku pedagogické obce bude obeznámení s možnostmi Metodického portálu ještě menší. Proto cítíme, že v oblasti prezentace výsledků naší činnosti máme ještě spoustu práce.

Od února 2008 zařazujeme do Newsletteru Metodického portálu kratičkou grafickou upoutávku na Digitální učební materiály. Snažíme se vždy vymyslet něco, co je krátké, vtipné a zaujme to. Přijde mi, že se nám to občas i podařilo, a tak jsem několik upoutávek vybral, abych je nabídl čtenářům tohoto blogu:

 

Poradíte nám, jakou upoutávku máme připravit na příště?