Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Na portále i neformálně

Na Metodickém portále dnes otevíráme v článcích sekci neformálního vzdělávání. Tato sekce vzniká ve spolupráci s Národním institutem dětí a mládeže (NIDM) a jeho projektu ESF Klíče pro život.

BannerTmavě modrý banner z názvem Neformální vzdělávání je na Metodickém portále poměrně dlouhou dobu, ale až dnes bude mít kromě obecných informací i své první články. Tyto články přebíráme od projektu Klíče pro život, což je individuální projekt národní pro zavádění klíčových kompetencí v zájmovém a neformálním vzdělávání.

Články by měly být zaměřeny především na podporu výuky v zájmových institucích. Zároveň zde najdete i teoretickou podporu pro přípravu akcí, jako je třeba letní tábor.kliceprozivot

Rozšířením portálu o neformální vzdělávání se dovršila nabídka příspěvků pro všechny sekce (typy) primárního a sekundárního vzdělávání. Zjednodušeně můžeme konstatovat, že Metodický portál je v tomto ohledu kompletní.

Další zajímavé informace o zájmovém a neformálním vzdělávání naleznete na stránkách Národního institutu dětí a mládeže nebo na stránkách projektu Klíče pro život.

KPZ