Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Konference DUM v pedagogické praxi aneb Pomáháme si růst

Tento čtvrtek proběhla v noblesních prostorách rektorátu Vysokého učení technického v Brně konference Digitální učební materiály v pedagogické praxi aneb Pomáháme si růst. Pozdě večer před konferencí jsme po několikahodinovém on-line testování (bez Skypu už se snad ani programovat nedá 🙂 vyvěsili na web výsledky další fáze vývoje úložiště, tedy možnost vkládat komentáře a hodnotit DUMy pomocí tzv. hvězdičkové konvence, tedy počtu hvězdiček od jedné do pěti obdobné jako ve škole se známkami.

Obě tyto možnosti mohou využít pouze registrovaní uživatelé. Registrace je pojata minimalisticky, stačí email a zvolené heslo.

Z evaluačních dotazníků vyplněných účastníky konference vyplývá, že naprostá většina ze 130 učitelů byla s konferencí spokojena. Také se ozvalo několik účastníků, kteří chválili naši snahu o ekologii, tedy nabídku fairtrade kávy a čaje a pak nabízené biopotraviny. Udělali jsme si nějaké poznámky, které bychom v případě příští konference chtěli zohlednit. Co nám zkřížilo plány byla nečekaná nefunkčnost některých počítačů, jejíž odstranění ukrojilo z nabízených workshopů pár minut.