Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Komunitářka Stáňa!

Dobrý den, přívrženci portálu!

Pokračuji v představovacím kolečku lidí spolupracujících s Metodickým portálem.

 

Jmenuji se: Stáňa Andršová

Kdo jsem: Členka týmu Metodika II., ve kterém je mi velmi dobře, neboť mě obklopují samí skvělí lidé. Jsem nadšenec portálu a starám se o Komunitu kolem portálu. Myšlenka sdílení nápadů, názorů, materiálů, zkrátka vzájemné spolupráce, je mi velmi blízká a vyjadřuje i mé vnímání lidí a věcí kolem sebe.

Jaká jsem: Optimistická, otevřená, přímá, vřelá až živelná. A mé životní krédo: Změna je život.

Pracovní život a vzdělání: Duší i tělem jsem učitelka 1. stupně. Studovala jsem pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem a potkala tam mnoho zajímavých a podnětných učitelů, kteří mě dobře připravili nejen na dráhu učitelky.

Kde jsem pracovala: Svoji učitelskou dráhu jsem prožila na Břevnově v Praze. Učila jsem především na 1. stupni, později jsem byla také zástupkyní ředitelky, kdy jsem měla možnost učit i žáky druhostupňové a skamarádit se se školní byrokracií. Vše, co mě potkalo, mě obohatilo, zajímalo, někdy i zlobilo, ale měla jsem a mám tuto práci ráda. A proto od ledna tohoto roku pracuji na portálu a snažím se nabídnout on-line pomocnou ruku učitelům v jejich náročné profesi z druhé strany.

A osobní položky: Mojí nejvíc nejlepší životní položkou je syn Mireček, kterému je něco málo přes pět let a je moc hodný, dělá mi radost, a já jenom doufám, že mu to vydrží i do dalších let. Mezi mé záliby patří sport a vše, co je české – české filmy, knížky a český génius Jára Cimrman.