Jarní shánění článků

Slunce střídá déšť a mnohým organizmům to bohatě vystačí k životu. Tak třeba osení – ráno zasejete, zalijete a večer už klíčí. Radost pohledět. Deště spláchly tyto jednoduché přírodní časy.

Dnes v postmoder- a kyber- a globál- a znalost- a komunikač- ní společnosti už tomu tak zdaleka není.

Toto jaro, stejně jako jaro minulé, obsluhuji složitý přístroj zvaný modul Články. Zdaleka zde neplatí, že co zasejete, to také vyroste. A jak ta mašina potřebuje promazávat! Dvorní programátor by mohl vyprávět.

Jako každý správný postmoder- a kyber- a globál- a znalost- a komunikač- ní  hospodář bych si tuze přál, abych na jaře pěkně zasadil a na podzim hojně sklízel.

Je tedy třeba sehnat semena. Jejich uchovateli jsou pedagogové nejrůznějších typů vzdělávání. A tak na globálním trhu volám do všech internetových stran: učitelé blízcí i vzdálení, přijďte a zasaďte! Přístup k úrodné zemině (jamka, ďolík) se nachází v pravém rohu titulní strany modulu Články (http://clanky.rvp.cz/) pod nápisem Editační prostředí u vašeho jména (pokud jste přihlášeni).

Recenzenti, já a další kolegové se budeme ze všech sil snažit dovést váš vklad až k vítěznému rozkvětu na stránkách Metodického portálu. …Nemluvě o truhle se zlaťáky, která je každý měsíc rozprášena mezi přispěvatele…

Saháte již do šuplíku?

 

Těším se na společnou setbu i sklizeň.

Váš,

Petr Šimek

 

PS: Přikládám několik užitečných odkazů:

Autorství na portále – Modul Články

Témata pro nové autory článků – Modul Články

Modul ČLÁNKY – pomoc, dotazy, nápady – internetové diskuzní fórum, kam se můžete obracet se svými dotazy a problémy týkajícími se psaní a vkládání článků

Manuál pro autory – Články

Průvodce editačním prostředím modulu Články

Kontakty na pracovníky modulu Články