Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Inspiromat 2012: Přípravné třídy – online setkání

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

srdečně Vás zveme na první online setkání pod hlavičkou resortního úkolu Metodický portál. Tématu přípravných tříd jsme v uplynulých dvou měsících věnovali značnou pozornost v rámci projektu Inspiromat 2012. Tímto online setkáním bychom jej chtěli důstojně uzavřít – i když doufáme, že se nebude jednat o konec zájmu o to toto téma, ale třeba nový/jiný začátek.

Kdy: 2. května 2012 v 19:00
Kde: www.rvp.cz
Téma: Přípravné třídy v praxi

Co můžete očekávat?

  • Prezentaci speciální pedagožky Mgr. Petry Pšeničkové o možnostech práce s přípravnou třídou v prostředí základní školy;
  • Komentáře odborného didaktika Národního ústavu pro vzdělávání pro speciální vzdělávání Ing. Renaty Votavové;
  • Výměnu zkušeností pozvaných učitelů z praxe.

V průběhu setkání bychom rádi využili Vašich zkušeností k vytvoření uceleného obrazu o přípravných třídách. Věříme, že Vaše teoretické i praktické zkušenosti přispějí k větší informovanosti našich uživatelů. Proto jsme zvolili formu online setkání ve virtuálním prostředí. Pro uživatele, kteří se nebudou moct zúčastnit přímo, bude diskuze zaznamenána a následně publikována v modulu AudioVideo.

Podrobnější informace včetně oficiální pozvánky, kterou můžete zaslat svým kolegyním a kolegům, najdete v pohledu modulu Digifolio s názvem Setkávání na Metodickém portálu.