Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Webinář APIV A – Úloha jako prostředek individualizace a diferenciace výuky na ZŠ | 27. 10. 2020 od 14:00

Setkání se bude věnovat zkušenostem učitelů se vzdálenou výukou. Seznámíme se s tím, jak učitelé přistupovali k možnostem diferenciace výuky a individualizované podpory učení žáků v heterogenní třídě, včetně práce s učební úlohou. Ukážeme si některé příklady postupů, které berou v úvahu různé vzdělávací potřeby a možnosti žáků v rozdílných podmínkách domácího prostředí. Lektorka: PhDr. Jiřina Novotná

Anotace: 

Webinář se bude věnovat zkušenostem učitelů se vzdálenou výukou. Seznámíme vás s tím, jak učitelé přistupovali k možnostem diferenciace výuky a individualizované podpory učení žáků v heterogenní třídě, včetně práce s učební úlohou. Ukážeme některé příklady postupů, které berou v úvahu různé vzdělávací potřeby a možnosti žáků v rozdílných podmínkách domácího prostředí. Příklady diferencovaného přístupu se budou vztahovat i k práci s učební úlohou. Některé z použitých postupů mohou učitelé využít i v dalších situacích vzdálené výuky, které mohou být jednorázové nebo budou spoluutvářet podmínky pro učení jednotlivých žáků se specifickou potřebou podpory.

Setkání je ZDARMA.

Lektor:

PhDr. Jiřina Novotná

Užitečné odkazy:


 Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte 
Otvíráme 15 minut před začátkem (počet účastníků je omezen, proto přijďte včas)! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz). 
Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem). 

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpovědí.
Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti! 
Těšíme se na vás!