Vyhlašujeme soutěžní hru Miss kolekce!

Vážení uživatelé Metodického portálu,

připravili jsme pro Vás soutěžní hru Miss kolekce. Jejím cílem je vytvořit a zviditelnit nejužitečnější kolekce materiálů z Metodického portálu. Účastníky mohou být všichni učitelé, kteří jsou registrovaní na našem portálu.

Jak se do soutěže přihlásit?

Vytvořte svou reprezentativní kolekci a publikujte odkaz na ni se stručnou anotací v diskuzním fóru ZDE. Kolekce může být zaměřena na výuku z pohledu učiva ve zvoleném ročníku nebo tématu napříč ročníky. Důležité je, aby vytvořená sbírka  byla pro Vás (a následně i pro ostatní učitele) užitečná. Stručná anotace napomůže k pochopení smysluplného využití posbíraných materiálů.

Jak budou kolekce hodnoceny?

K hodnocení kolekcí využijeme hvězdiček v patičce každého diskuzního příspěvku. Čím více kvalitnějšího hodnocení, tím větší šance na výhru, např. flash-paměť, blok, propisovačka, zvýrazňovače, desky apod. Nebráníme se ani průběžnému vyhlašování dalších kategorií soutěžní hry. Věříme, že nám pomůžete zviditelnit to nejlepší!

PS: Potřebujete nějaké podrobnější informace o kolekcích? Chcete vědět, jak se tvoří a kde je najdete? Potřebujete ukázku vytvořené kolekce? Sournné informace jsem pro Vás připravili v pohledu Jak na kolekce v prostředí Metodického portálu, který najdete v modulu Digifolio.

Těšíme se na Vaše sbírky. Tým Metodiky II