Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Vyhlašujeme soutěžní hru Miss kolekce!

Vážení uživatelé Metodického portálu,

připravili jsme pro Vás soutěžní hru Miss kolekce. Jejím cílem je vytvořit a zviditelnit nejužitečnější kolekce materiálů z Metodického portálu. Účastníky mohou být všichni učitelé, kteří jsou registrovaní na našem portálu.

Jak se do soutěže přihlásit?

Vytvořte svou reprezentativní kolekci a publikujte odkaz na ni se stručnou anotací v diskuzním fóru ZDE. Kolekce může být zaměřena na výuku z pohledu učiva ve zvoleném ročníku nebo tématu napříč ročníky. Důležité je, aby vytvořená sbírka  byla pro Vás (a následně i pro ostatní učitele) užitečná. Stručná anotace napomůže k pochopení smysluplného využití posbíraných materiálů.

Jak budou kolekce hodnoceny?

K hodnocení kolekcí využijeme hvězdiček v patičce každého diskuzního příspěvku. Čím více kvalitnějšího hodnocení, tím větší šance na výhru, např. flash-paměť, blok, propisovačka, zvýrazňovače, desky apod. Nebráníme se ani průběžnému vyhlašování dalších kategorií soutěžní hry. Věříme, že nám pomůžete zviditelnit to nejlepší!

PS: Potřebujete nějaké podrobnější informace o kolekcích? Chcete vědět, jak se tvoří a kde je najdete? Potřebujete ukázku vytvořené kolekce? Sournné informace jsem pro Vás připravili v pohledu Jak na kolekce v prostředí Metodického portálu, který najdete v modulu Digifolio.

Těšíme se na Vaše sbírky. Tým Metodiky II