Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Komunita zasahuje!

Vážení a milí návštěvníci portálu! Komunita je tady! Její představování budete mít naservírované po jednotlivých chodech a hlady u nás trpět nebudete. A první ochutnávka přichází…

Stejně tak, jak svět a žití v něm je neustále v pohybu, přeměňuje se a vyvíjí, tak žije, proměňuje se a hledá cestu ke svému ideálu také projekt Metodika. Na začátku své cesty zvládl projekt nelehký úkol – nastartoval Metodický portál, jenž si kladl za cíl podporovat pedagogy při zavádění RVP do praxe. Projektu bylo následně umožněno pokračovat v navazujícím projektu Metodika II. Ten už je od ledna na cestě ke svému ideálu. Ideálu živého portálu, který se věnuje učitelům a podpoře v jejich náročné profesi.
A právě Komunitě byl svěřen úkol vytvořit prostředí pro přátelskou virtuální komunitu českých pedagogů. Čeští učitelé by měli na portálu nalézt bezpečné a podnětné zázemí pro společné sdílení myšlenek, předávání zkušeností a vzájemnou spolupráci.
V září se chystáme vytisknout jídelníček a naložit vám plné talíře známých i exotických pokrmů od chutě jemné až po pikantní. V současné době hledáme ty nejlepší ingredience, koření a ochucovadla, vaříme a experimentujeme. A na stole jsou již k mání první jednohubky. Ale o nich až příště tady v blogu Metodiky, kde vám představíme menu našeho jídelníčku. A samozřejmě vás pozveme i do zákulisí naší kuchyně. Sledujte nás a my se postaráme o vaše chuťové pohárky.
S pozdravem Komunita a Stáňa Andršová.