Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Diskuzní čarodějnice Lenka

Jmenuji se Lenka Urbanová a mám tu čest spolupracovat v týmech metodiky II. a Kurikulum G na budování komunity učitelů. Jsem garantem pro diskuzní fóra.

Založením jsem anglista a bohemista a trošičku i pedagog, ale ještě na škole jsem utekla k počítačům a pak k internetu. Mám vlastní počítačovou firmu, ale už řadu let spolupracuji na vzdělávacích projektech, většinou pro pedagogy. Hodně se věnuji efektivnímu využití internetu ke komunikaci, k výměně zkušeností, ke spolupráci a ke vzdělávání. Školství, vzdělávání a kurikulární reforma mě zajímají i proto, že mám syna na základní škole (zatím).

Budování komunity a moderování diskuzí je pro mne velmi náročná a velmi speciální lahůdka. Myslím, že zásadní podmínkou „netmoderátorství“ je mít rád lidi. Doufám, že právě to snad docela umím.

Každopádně od internetu ráda vstanu a vyrazím ven. Nejlépe s přáteli. A pak si dám čaj a čtu si. Mám ráda dobré filmy, muziku. A velmi, ale opravdu velmi ráda spím. Svého syna intenzivně vedu k nejklíčovější kompetenci: být na světě šťastný. Jestli vám k tomu mohu malinko pomoci i tady, budu o dost šťastnější i já 🙂