Tři, dva, jedna, teď – startujeme testování!

Metodický portál RVP.CZ pomáhá svým uživatelům už řadu let. Za tu dobu se zde shromáždilo obrovské množství různých zajímavých materiálů a stále přibývají nové. Je skvělé, že portál skutečně žije. Teď přišla ta správná chvíle udělat jej uživatelsky přívětivějším.

Při přípravě inovací se soustředíme především na uživatele a jejich potřeby. Nabídneme nové služby, které pomohou lépe využívat bohatý obsah portálu, intuitivněji se v něm orientovat, snadněji vyhledávat a vytvářet si více individualizované uživatelské prostředí. Vylepšíme také možnosti práce s kontakty a způsoby spolupráce mezi uživateli navzájem.
Ze všech výše uvedených důvodů postupujeme tak, že s modernizací portálu začínáme právě na uživatelském profilu a na hlavní navigaci.
Zajímá vás naše snaha a rádi byste se dozvěděli více hned mezi prvními? Teď je ta správná chvíle! Nový uživatelský profil a pozměněnou hlavní navigaci jsme právě pustili do veřejného testování. Vše najdete na https://profil-new.rvp.cz.
Budeme velmi rádi, když nové funkcionality vyzkoušíte a dáte nám zpětnou vazbu. Můžete tak osobně ovlivnit finální podobu změn. Koneckonců, portál je tady pro vás, takže informace a poznatky „z první ruky“ jsou pro naši práci opravdu naprosto nenahraditelné. Děkujeme, že tomu věnujete čas, pomůžete nám! 
Přihlaste se úplně stejně, jako jste zvyklí na Metodickém portálu. Nemusíte mít obavy, vše funguje na samostatných testovacích datech, takže svými pokusy určitě nezměníte žádná nastavení ve svém stávajícím profilu. Totéž se týká i kolekcí.
Jste zvědaví? Nic vám nebrání vydat se na první objevitelskou výpravu!

O inovacích Metodického portálu informujeme průběžně na inovujeme.rvp.cz.