Mobilní laboratoř ŠKODA AUTO EDU.LAB

Mobilní laboratoř ŠKODA AUTO EDU.LAB.

ŠKODA AUTO vám přiváží interaktivní projekt, díky kterému budou žáci osmých a devátých tříd základních škol moci nahlédnout do zázemí jedné z největších automobilek ve střední Evropě. Takzvaná mobilní laboratoř ŠKODA AUTO EDU.LAB je představena vybraným základním školám v okolí Mladé Boleslavi, Kvasin a Vrchlabí.

Díky projektu studenti získají povědomí o moderních technologiích jako robotika, umělá inteligence, 3D tisk, virtuální realita nebo termovize, se kterými by při normální výuce jen těžko přišli do styku.

Nabízíme netradiční zážitek a poznání moderních technologií, který je pro žáky základních škol zcela zdarma. Přijedeme do vašeho města, do blízkosti vaší školy. Naším cílem je zaujmout nejenom žáky se zájmem o technické obory, ale také ty, kteří se doposud o moderní technologie nezajímali.

Projekt EDU.LAB je nabízen všem základním a středním školám v celé ČR. Na jaře 2022 jsme navštívili 30 středních škol a vyškolili více jak 2000 studentů. Na podzim vyrážíme na základky. Neváhejte a přihlaste svojí školu, společně rozhýbáme technické vzdělávání v ČR.

Po vyplnění kontaktních údajů školy budete zařazeni do databáze potenciálních zájemců.
Pokud bude vaše škola nebo region vyhodnoceny jako prioritní, ozveme se vám s dalším postupem.

Více informací o projektu a registraci najdete na webové stránce www.skodaauto-edulab.cz.