B2 Support projekt – naše angličtinářky se vzdělávaly v CORKU, BELFASTU, DUBLINU, OXFORDU

Poslední mobility na plánované kurzy pod programem Erasmus Plus v projektu naší školy ‚B2 Support‚ byly uskutečněny toto léto. Během července srpna vyjely 4 vyučující anglického jazyka, které učí i studenty úrovně B2 a výše,  nebo vyučují jazykové volitelné semináře do Velké Británie a Irska. Vždy se jednalo o 14-denní jazykový kurz, jehož náplní byla angličtina, místní kultura, politika, historie, geografie a metodologie výuky anglického jazyka pro středoškoláky.

Vyučující během pobytu přidaly na své instagramové deníky fotografie z navštívených míst nebo dokonce ze třídy, kde se vzdělávaly s vyučujícími z jiných evropských zemí. Před těmito kurzy naše angličtinářky absolvovaly kurz jazykový, rovněž ve Velké Británii anebo Irsku a roční jazykový kurz v naší škole (vždy v úterky po výuce )na anglo-americká témata s rodilou mluvčí, Beth Tonder.

INSTAGRAMOVÉ DENÍKY:

Olga Česneková vyjela na kurz „CREATIVE TEACHING IN THE SECONDARY/ADULT CLASSROOM“ do Oxfordu v Anglii:

https://www.instagram.com/b2supportgalwayandoxford/

Milena Kmochová vyjela na kurz „ENGLISH AND CULTURE – METHODOLOGY OF CULTURE FOR TEACHERS OF ENGLISH“ do Dublinu v Irsku:

https://www.instagram.com/b2supportedinburghanddublin/

Šárka Opatová vyjela na kurz „CREATIVE ACTIVITIES AND MOTIVATING MATERIALS FOCUS ON IRELAND“ do Belfastu v Severním Irsku:

https://www.instagram.com/b2supportoxfordandbelfast

Gabriela Řeháková vyjela na kurz „REFRESHER COURSE FOR NON-NATIVE TEACHERS“ do Corku v Irsku.

deník z Brightonu: https://www.instagram.com/b2supportbrightonandcork/

 

Deník celého projektu zde: https://www.instagram.com/b2supportgymnaziumdc/

 

Po absolvování kurzů zpracovávají metodické listy ze zajímavých aktivit, které na ka kurzech naučily a používají je ve výuce. 3.prosince se pak uskuteční školení pro zájemce z řad učitelů z Děčínska.